İletişim Aydınlatma Metni

 

                                        İLETİŞİM AYDINLATMA METNİ

 

Diafarma Ecza Deposu Ve Medikal Dış Tic. Ltd. Şti.’ye ait “diafarma.com” web adresinde yer alan iletişim hattı ile iletişim kuranların paylaşmış olduğu “ad-soyad,telefon numarası,e-mail adresine” ait kişisel verilerini;

a) İletişim kuran kişiye doğru hitap edilebilmesi,

b) İletişimin teyidi ,

c)Talep ve önerilerin takibi,

d)Doğabilecek uyuşmazlıklarda delil olarak kullanılması

amaçlarıyla sınırlı olarak işlenmektedir.

Bu kişisel veriler ilgili mevzuat hükümlerinden kaynaklanan yükümlülüklerin yerine getirilmesi ve hukuki uyuşmazlıkların giderilmesi amacıyla “Yetkili kamu kurum ve kuruluşlarına”, aktarılmaktadır.

Bu kişisel veriler, Kanunun 5. maddesinde belirtilen “ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla veri sorumlusunun meşru menfaati için zorunlu olması, hukuki yükümlülüğün yerine getirilmesi” hukuki sebebine dayalı olarak dijital ortamda otomatik olarak işlenmektedir.

Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ hükümleri uyarınca Veri Sorumlusu olan Diafarma Ecza Deposu Ve Medikal Dış Tic. Ltd. Şti.’nin Oruç Reis Mah. Giyimkent Sitesi 3. Sok. No:21A/23A Esenler/İSTANBUL’da bulunan adresine yazılı olarak 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11.maddesinde belirtilen haklara ilişkin taleplerinizi bildirebilirsiniz.

 

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın.